Děvčata U12 udržela neporazitelnost

V sobotu 16. 11. se mohelnické basketbalistky kategorie U12 utkaly s Frýdkem-Místkem o první místo v tabulce skupiny B oblastního přeboru oblasti Severní Morava. Oba doposud neporažené týmy hrály o to, kdo zahájí druhou polovinu základní části na prvním místě a získá tak nemalou psychickou výhodu do nadcházejících bojů ve zbytku sezóny a také do odvety. Ve snaze nic nepodcenit jsme přípravě na tento dvojzápas věnovali několik posledních tréninků. Finální formu jsme pak vyladili předzápasovou rozcvičkou a poslední poradou v šatně. Děvčata do zápasu vstoupila s vervou a takřka bez zaváhání zvítězila 58:42. Soupeřky z Frýdku-Místku však nesložily zbraně a v druhém zápase nás zaskočily nečekaným odporem a bojovností. Čekal nás nelehký úkol dohnat ztrátu 14 bodů z první čtvrtiny. Trenéru Kučerovi se podařilo týmu navrátit koncentraci a pošramocené sebevědomí a ve zbývajících čtvrtinách zápas otočit a zvítězit 49:41. Mohelnické basketbalistky jsou tedy s bilancí osm výher a nula porážek na prvním místě své skupiny.

Střelkyně: Ellnerová Kateřina 21, Navrátilová Adéla 15, Macháčková Barbora 14, Rudolfová Taťána 13, Kučerová Marie 11, Nosková Amálie 10, Froncová Eliška 6, Kašíková Daniela 5, Gürbüz Helena 4, Motejzíková Nela 4, Nguyenová Kristýna 2, Lávičková Adéla 2, Šafářová Anna, Košťálová Natálie bez bodu.

Šestky celkem (11/34, 32 %), Navrátilová 1/3, Macháčková 0/5, Ellnerová 3/7, Kučerová 3/5, Lávičková 0/2, Rudolfová 1/4, Froncová 0/2 Kašíková 1/2, Nosková 2/4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *