Domácí zápas U10 mix

U10 mix po výhře se Zlínem 1. 12. 2019

V neděli 1. prosince odehráli v tělocvičně mohelnické obchodní akademie naši basketbalisté dvojzápas kategorie U10 mix s družstvem ze Zlína. Mrazivé a zasněžené ráno nám přálo a oba zápasy jsme s převahou vyhráli a připsali si tak na své konto vytoužená a zasloužená vítězství, která jsou pro děti odměnou a motivací do dalších tréninků.

Naši hráči od začátku výborně bránili, bez výjimky bojovali o každý míč, plnili pokyny trenérů a už během první čtvrtiny se dostali do vedení. Soupeře následně k ničemu dalšímu nepustili a celý první zápas skončil našim vítězstvím 50:16. Druhý zápas byl na pohled ještě hezčí. Divákům jsme ukázali několik pěkných akcí, přihrávek a nádherných košů. Hráči bránili, doskakovali i útočili a na našem vítězství 56:13 se zasloužili všichni bez výjimky. Kdo v neděli ráno dorazil do tělocvičny, nemusel litovat brzkého vstávání. Nasazení a nadšení dětí pro hru za to určitě stálo.

Body: Macháček 46, Kárová 10, Nejezchlebová 10, Omasta 10, Fuchs 8, Kučová 8, Nejedlá 8, Kaplová 2, Kučerová 2, Kutlák 2, Hamplová, Kuča, Langrová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *