Holky U11 vezou výhru z Hranic

Příznivci ženského a dívčího basketbalu. V neděli 3. 3. jsme s děvčaty U11 vyjeli do Hranic k dalšímu mistrovskému utkání. Kromě Ádi Navrátilové, která má ruku v sádře jsme byli v plné síle, a hlavně v dobré náladě. Hranice jsme na domácí půdě porazili, takže sebevědomí bylo na naší straně. Holky z Hranic začaly s basketem trochu později jako my, papírově jsme tedy byli favoritem.

Hned úvodní rozskok ukázal naši sílu, kdy jsme sehráli jeden z nacvičených signálů a otevřeli skóre tohoto hracího dne. Holky hrály v obou zápasech s chutí a až na nějaká drobná zaváhání předváděly hezkou kombinační hru.

V prvním zápase to bylo střelecky hodně o Kačce Ellnerové, která opět dominovala pod košem. Maruška Kučerová skvěle rozehrávala a dařila se ji také střelba ze střední vzdálenosti. Ve druhém zápase se k nim přidala Áďa Lávičková s Amčou Noskovou. V poslední čtvrtině se také parádně rozehrála Danča Kašíková, která začala dávat samostatné nájezdy a dala šňůru šestnácti bodů téměř v řadě. Střelecky se ostatně prosadila většina hráček. Těm, co to nestřílelo jako na běžícím páse, to zase šlo v obraně. Soupeřky z Hranic jsme prakticky k ničemu nepustili. První zápas jsme vyhráli 10:95 a druhý 16:86.

Samozřejmě máme stále co zlepšovat. Opět nám nešly šestky. Nedali jsme několik jasných košů, potřebujeme zlepšit přihrávky. Do příštího zápasu s Olomoucí, které máme co vracet, máme tedy co dělat.

Střelkyně: Ellnerová Kateřina 62, Lávičková Adéla 27, Nosková Amálie 18, Kučerová Marie 18, Kašíková Daniela 18, Rudolfová Taťána 14, Gürbüz Helena 10, Macháčková Barbora 8, Motejzíková Nela 4, Froncová Eliška 2, Šafářová Anna, Nguyenová Kristýna, Nejedlá Simona bez bodu.

Šestky: 3/14

https://photos.app.goo.gl/X7Tsm1MZ4xwWBRH37

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *