Holky U12 se nenechaly zlomit Ostravou a vyhlížejí Hranice

U12 1. 12. 2019 – soupeřům a rozhodčím – zdar zdar zdar

V neděli 1. prosince mohelnická děvčata kategorie U12 zahájila druhou polovinu základní části dvojzápasem s družstvem Basket Ostrava. Ostravačky dorazily do Mohelnice v plné síle a s odhodláním porvat se o každý koš a odvést si domů cenný skalp. Mohelnickým holkám šlo o udržení neporazitelnosti ve skupině B oblastního přeboru a také o pomalé lazení formy na kvalifikaci o národní finále, která nás čeká v lednu, což už je za rohem.

V obou zápasech to byl napínavý boj takřka do posledních minut. Ostravačky se prezentovaly tvrdou a kontaktní hrou, která je pro každé družstvo nepříjemná. Naše holky to však zvládly bravurně, vždy překonaly chvilkové krize a nenechaly se zlomit. Oba zápasy tak skončily našim vítězstvím 54:36 a 57:48 a můžeme se tak těšit na další utkání, které odehrajeme 15. 12. v Hranicích.

Body v zápase: Rudolfová Taťána 23, Navrátilová Adéla 18, Macháčková Barbora 14, Ellnerová Kateřina 13, Nosková Amálie 12, Kučerová Marie 6, Lávičková Adéla 6, Froncová Eliška 6, Motejzíková Nela 5, Gürbüz Helena 4, Šafářová Anna 2, Kašíková Daniela 2, Košťálová Natálie, Nguyenová Kristýna a Veselá Vanesa bez bodu.

Trenér: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *