Holky U12 vezou výhry ze Zlína.

Po bloudění v Přerově, který je sužován uzávěrkami, se nám podařilo do Zlína dorazit přece jenom včas a mohli jsme tak v sobotu 19. 10. odehrát třetí kolo oblastního přeboru naší skupiny. Už loni jsme ve Zlíně odehráli napínavá utkání, nechtěli jsme tedy nic podcenit. První pětka nastoupila do zápasu velice dobře a vytvořila náskok 6:17. Druhá pětka se bohužel nedokázala vyrovnat s agresivní obranou, psychicky se složila a dala Zlínu čuchnout naději, že by se s námi dalo hrát. Nepomohla ani změna pořadí pětek, takže po třech čtvrtinách byla na ukazateli skóre plichta 29:29. Zápas zachránila naše první formace, která poslední čtvrtinu prvního zápasu vyhrála 19:4 a dovedla zápas do vítězného konce 33:48.

Druhý zápas byl už o něčem jiném. Trochu jsme zpřeházeli pětky a hlavně si něco málo řekli k předešlému zápasu. Holky ze sebe shodily nervozitu, probraly se a začaly hrát svoji hru. Na soupeřkách šlo vidět, že odehrát dva vypjaté zápasy po sobě jim dělá problémy a kapitulovaly 24:67. Mohli jsme tak v klidu točit celou sestavu, aby si zahráli opravdu všichni.

Body v zápase: Navrátilová Adéla 21, Ellnerová Kateřina 21, Nosková Amálie 19, Gürbüz Helena 14, Macháčková Barbora 10, Rudolfová Taťána 8, Motejzíková Nela 7, Kučerová Marie 7, Lávičková Adéla 6, Kašíková Daniela 2, Šafářová Anna, Košťálová Natálie a Nguyenová Kristýna tentokrát bez bodu.

Froncová Eliška i přes to, že si na tréninku pohmoždila ukazováček a má dlahu, do Zlína jela aspoň fandit a to se cení ;-).

Trenér: Petr Kučera