Mladší minižákyně U12 odehrály v sobotu 12. 10. 2019 svůj druhý mistrovský dvojzápas oblastního přeboru a zdolaly Hranice 102:8 a 90:11.

V sobotu jsme se museli obejít bez naší hlavní opory Kačky Ellnerové, která hostuje do olomouckých U13 a nebyla k dispozici. O to větší prostor měly ostatní holky, které byly nuceny spolehnout se sami na sebe, a nejen na přítomnost nejlepší hráčky týmu. Trenér Kučera navíc vyhecoval tým tím, že vypsal zvláštní týmovou odměnu (zmrzlina pro každého) za překonání stobodové hranice.

Nutno podotknout, že již před zápasem jsme byly papírovými favority, a že hranické Panterky přijely v oslabené sestavě zdecimované zraněními a nemocemi, takže výhra byla pro Mohelnici zkrátka povinnost.

Tohoto nelehkého úkolu se hráčky zhostily znamenitě. Předvedly pěknou kombinační hru, rvaly se o balon, chodily do brejků a s chutí dávaly jeden koš za druhým. Překonat stovku se jim nakonec v prvním zápase těsně povedlo, takže je čeká sladká odměna.

Ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, stále je co zlepšovat. Máme mezery v důrazu a tlaku na míč a také v orientaci na hřišti. Opět jsme si dali jeden vlastní koš, takže trenér Kučera má zase o jeden šedivý vlásek na hlavě méně :-(.

Body: Navrátilová Adéla 26, Rudolfová Taťána 24, Nosková Amálie 22, Macháčková Barbora 20, Kučerová Marie 18, Lávičková Adéla 18, Froncová Eliška 16, Kašíková Daniela 14, Gürbüz Helena 12, Motejzíková Nela 10, Nguyenová Kristýna 6, Šafářová Anna 4, Košťálová Natálie 2.

1 komentář u „Mladší minižákyně U12 odehrály v sobotu 12. 10. 2019 svůj druhý mistrovský dvojzápas oblastního přeboru a zdolaly Hranice 102:8 a 90:11.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *