Muži jedou na vítězné vlně a vezou výhru z Postřelmova

S Postřelmovem je to tak. Je tam dobré spojení autobusem a vlakem zase zpět. Hraje se v příhodnou hodinu, vlakové nádraží je blízko tělocvičny a blízko vlakového nádraží je hospoda. Proto již tradičně zápas v Postřelmově pojímáme jako takový malý teambuilding.

Tam jedeme busem a ano již v buse začínáme utužovat naše týmové vazby. Odehrajeme zápas a pokračujeme v utužování v místní nádražce. Ta cesta busem je pravděpodobně důvod, proč míváme v Postřelmově pomalejší rozjezd. Rum a slivovice to nejsou iontové nápoje na rychlost, takže nám chvílí trvá, než zařadíme druhý rychlostní stupeň a ukážeme postřelmovským pardálům, jak se běhá v Mohelnici. Než jsme se rozkoukali, prohráli jsme první čtvrtinu 17:11. Ve druhé a ve třetí čtvrtce jsme se konečně probrali z opojení omamných látek a předvedli dobrý výkon a rozhodli zápas. Skóre 6:18 a 5:26 mluví za vše. Poslední čtvrtinu jsme se už viděli u pivečka, řízků, bramboráčků a rumíka za 18,- v nádražce, podřadili opět na jedničku a doploužili se do vítězného konce 45:70. Příští týden s Prostějovem to bude ale jiná káva :-).

Body: Frank Ondřej 26, Mikulášek Radek 14, Oliva Roman 10, Hauser Tomáš 10, Faltus Ivo 4, Kopp Lukáš 4, Friedl Robert 2, Macháček Jan bez bodu.

Trojky:  Frank Ondřej 2, Hauser Tomáš 1.

Trestné hody (celkem 15/26, 58%): Frank Ondřej 8/12, Mikulášek Radek 4/6, Hauser Tomáš 3/4, Friedl Robert 0/2, Faltus Ivo 0/2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *