Muži jsou v polovině sezóny v pěkné bryndě a o účast v Play-off budou muset ještě bojovat.

V polovině základní části se tým mužů po třech porážkách v řadě potýká s krizí. Sužuje nás velká marodka, klubový lékař vystavil stopku třem zraněným hráčům: Frank s Hauserem mají naražená žebra, Mikulášek naražený prst. Faltusova produktivita se z palubovky přesunula do jiných partií a věnuje se plození děti.  Zbývá tedy pětice hráčů schopných se převléct do dresu a vyběhnout na palubovku. O věkovém průměru raději pomlčím. Tomáš Hauser nakonec snědl platíčko ibalginu a rozhodl se aspoň na pár minut nastoupit, takže místo avizovaných osmi hráčů nás proti Dukle Olomouc bojovalo šest. To ale na většinu našich soupeřů nestačí. Zvlášť, když každý soupeř přijede do Mohelnice v plné polní. U Dukly to platilo dvojnásob. Tým, se kterým jsme nikdy neměli problémy a většinou je udolali rychlým a fyzickým basketem, nás nakonec porazil naši vlastní zbraní. V pralesní lize častokrát o úspěchu rozhoduje chuť a hlad po vítězství.

My se prostě porážíme sami. Nespolupracujeme, nekomunikujeme, hrajeme sobecky. Po jedné náhře následuje zoufalá střela nebo nájezd od plných. V každém zápase máme nezanedbatelný počet ztrát. Když se v posledních minutách zápasu při našem náporu rozhodl Roman Oliva vysvětlovat rozhodčímu, jak má pískat, následovala technická a bylo hotovo. Mohelnice vs Dukla Olomouc 60:65 (15:14, 17:10, 12:23, 16:18).

Pokud se ke špatné morálce přičtou malá bojovnost, špatná úspěšnost trojkových pokusů a zoufalé šestky, nemůžeme pomýšlet na úspěch.

Body v zápase: Oliva Roman 23, Friedl Robert 13, Kučera Petr 7, Hauser Tomáš 6, Kopp Lukáš 6, Macháček Jan 5.

Šestky celkem (10/20, 50 %): Oliva Roman 2/5, Friedl Robert 1/4, Kučera Petr 2/2, Hauser Tomáš 2/2, Kopp Lukáš 1/3, Macháček Jan 2/4.

Trojky celkem 4: Oliva, Kučera, Kopp a Macháček po 1.

7 komentářů u „Muži jsou v polovině sezóny v pěkné bryndě a o účast v Play-off budou muset ještě bojovat.“

  1. Frank a Friedl jsou kapitola sama pro sebe. Kdo se na ty kluky chodí občas dívat, tak ví, že u nich končí každá akce a každý míč. A když něco poserou, tak ještě seřvou zbytek týmu. To se pak těžko něco hraje.

   1. Tady je to samej basketovej expert,jak koukám.Nedá mi to ale se nevyjádřit.S oběma roky hraju a Ondru se určitě zastanu,toho jsem nikdy neslyšel na nikoho kromě rozhodčího řvát.A na to,že x let nehrál,tak se rozhodně nemá za co stydět.Peace 🙂

    1. Laskově si vyprošuju, aby se kdokoliv ke mně JAKKOLIV (ať už pozitivně nebo negativně někde v komentářích), a ještě k tomu bez podepsání se, vyjadřoval!
     Buď ať mi to řekne hezky férově do očí nebo přijde ukázat, jak se to teda má hrát v úterý nebo ve čvtrtek večer na „trénink“.
     Děkuju!

 1. Jsem mile překvapen, že naše stránky mají takovou sledovanost a žije to tu komentáři :-). Ne všechny jsou teda v pozitivním duchu, ale tak to je. Úplně nejvíc by se mi líbilo, když by se každý pod svůj příspěvek hezky podepsal.

  Zachovejte tedy přízeň našim reportům a berte to s nadhledem :-).

  Honza Macháček
  hráč, kapitán a trenér v jedné osobě 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *