Turnaj přípravek dětí kategorie U10

V neděli 18. 11. se v Mohelnici konal turnaj přípravek U10, to znamená děti narozených v roce 2009 a mladších. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva. Kromě mohelnických přijely ještě týmy z Ostravy – Ostrava NH a Ostrava Poruba a z Jeseníku. Náš tým byl z části složen z naprostých začátečníků, pro které to byl vůbec první zápas v životě a několika zkušenějších, kteří trénují už nějaký ten pátek.

I když jsme všechna utkání prohráli, tak musím říct, že akce se celkově vydařila. Začátečníci se otrkali, hráli s chutí a vůbec se mezi zkušenějšími neztratili. I v dovednostních soutěžích jsme měli své koně, kteří se medailově umístili.

K celkovému průběhu mám je jedinou připomínku. V mládežnickém basketbale se bohužel děje takový nešvar a nám se to děje pravidelně, a to ten, že na turnaj pro děti narozené 2009 soupeři dovezou družstvo plné dětí narozených v roce 2008. Ono se to nezdá, ale u začátečníků ten jeden rok dělá dost výrazný rozdíl. Ve výsledku jsou pak naše zápasy jako hra kočky s myší a my rozhodně nejsme v roli kočky :-).

Odkaz na fotogalerii zde: https://photos.app.goo.gl/JiQezLspbdvsyvnY9

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *