Tygřice U11 druhá výhra

V sobotu 8. 12. baskeťačky kategorie U11 sehrály své druhé mistrovské dvojutkání a to proti Hranicím. Hranický tým jsme doposud v žádné soutěži ani na žádném turnaji nepotkali, takže jsme byli lehce napnutí, jak těžký zápas nás čeká. Z důvodu nemocnosti však přijely Hranice oslabeny jen v počtu osmi hráček a výsledky z předchozích zápasů nám dávali naději, že půjde o snadného soupeře. My jsme se naopak sešli v plné sestavě a po minulé výhře jsme byli natěšení na další zápas.

S hvizdem rozhodčího jsme se vrhli do útoku a už z něj prakticky nevylezli. Ačkoliv nás holky z Hranic výškově převyšovaly, byl to pro ně prý druhý mistrák v životě a na hře to tedy bylo znát. Dominovali jsme ve všech činnostech a Hranice dvakrát porazili. První zápas 71:6 a druhý 63:17.

Rád bych vyzdvihl výkon Kačky Ellnerové, která byla naší nejlepší hráčkou a kromě toho, že dala nejvíce bodů, organizovala celou naši hru, jak v útoku, tak v obraně. Nesobecky rozdávala přihrávky na všechny strany.  Některé akce nebyly jako od desetiletých holek, ale jako od seniorské reprezentace ;-). Statistická data jsou následující: Ellnerová Kateřina 43, Kučerová Marie 16, Macháčková Barbora 16, Lávičková Adéla 12, Motejzíková Nela 10, Navrátilová Adéla 9, Kašíková Daniela 8, Rudolfová Taťána 6, Froncová Eliška 6, Nosková Amálie 6, Gürbüz  Helena 2, Nguyenová Kristýna a Nejedlá Simona zatím bez bodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *