Tygřice U11 skončily sezónu na druhém místě – gratulujeme

V sobotu 30. 3. se mohelnické tygřice utkaly s týmem z čela tabulky, s týmem, který ještě ani jednou neprohrál, OSK Olomouc. Na soupeřky z Olomouce, jsme se poctivě připravovali několik tréninků. Jelikož to byl pro nás poslední mistrák v sezóně, chtěli jsme si zápas hlavně užít a zkusit favoritky z Olomouce potrápit nebo urvat alespoň jednu výhru. Ačkoliv jsme bojovali ze všech sil, tak se nám to nepodařilo a oba zápasy jsme prohráli 35:66 42:62. První zápas byl celkem jednoznačná záležitost. Ve druhém zápase už jsme se cítili lépe. Zareagovali jsme na herní styl Olomouce a pozměnili pořadí pětek. Naše první pětka obě svoje čtvrtiny vyhrála. Druhá pětka vedená nemocnou Áďou Lávičkovou a Áďou Navrátilovou, která se vrátila po zranění, se nemohla vyrovnat s agresivní obranou Olomouce a dostávala na frak. Jediný, kdo rychlostně stíhal byla Danča Kašíková, ale to bylo tak všechno.

Olomoučačky mají ve svých řadách několik zkušenějších hráček, které stabilně hrávají za starší kategorie a jde to zkrátka poznat. Holky jsou herně trochu jinde než my. Technika, drajf a herní myšlení, to byly činnosti, ve kterých nás Olomouc předčila. Na druhou stranu polovina našeho týmu spadá věkově spíše do kategorie U10, takže se asi nemáme za co stydět. Druhé místo v naší oblasti je také úspěch. Nyní máme půl roku na to, abychom na sobě zapracovali a připravili se na příští sezónu, ve které Olomouc určitě porazíme :- ).

Střelkyně: Ellnerová Kateřina 15, Kučerová Marie 14, Navrátilová Adéla 12, Macháčková Barbora 11, Nosková Amálie 7, Gürbüz Helena 6, Lávičková Adéla 6, Froncová Eliška 4, Motejzíková Nela  2, Šafářová Anna, Nguyenová Kristýna, Rudolfová Taťána, Kašíková Daniela bez bodu.

Šestky: 14/3.

Trenér: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *