Tygřice U11 utrpěly první prohru

V sobotu 19. 1. 2019 mohelnické děvčata sehrála v kategorii U11 dvě utkání proti OSK Olomouc. Jednalo se o prestižní zápas o první místo v tabulce.

Hned od začátku prvního zápasu bylo jasné, že jsme nastoupili proti velmi těžkému soupeři, který nám dělal problémy rychlými protiútoky a kvalitní obranou. Již v první čtvrtině se olomoučačky ujaly vedení 12:6 a ve zbytku zápasu svůj náskok svědomitě navyšovaly až na konečných 62:25. A bylo vymalováno. Ačkoliv trenér Kučera svolal holky k válečné poradě do šatny, kde upozorňoval na hloupé chyby a ztráty míčů (ano ukápla i nějaká slzička) nic to nebylo platné. Druhý zápas proběhl ve stejném duchu a naše děvčata podlehla podruhé vysokým rozdílem 62:33.

Po prozatím hladkém průběhu sezóny jsme utrpěli první těžké porážky. Naše holky se musí vrátit zpátky nohama na zem a pečlivě trénovat, ať předvádíme v zápasech co nejlepší výkony.

Body:

Ellnerová 14, Nosková 11, Navrátilová 10, Lávičková 7, Kučerová 6, Gürbüz 4 , Motejzíková 2, Froncová 2, Rudolfová 1, Macháčková 1.

trenér: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *