U10 mix bojovali v Jeseníku

V sobotu 15.12.2018 jsme se s týmem kategorie U10 MIX zúčastnili turnaje v Jeseníku. Po překonání Červenohorského sedla jsme se ocitli v krásné nové hale v Jeseníku.

Před námi byly tři zápasy, a to s domácím Jeseníkem, BCM Olomouc a TBS Přerov. Také nás čekaly dovednostní soutěže.

Hned v prvním zápase bylo vidět, že náš tým je mlaďoučký a teprve se rozkoukává ve světě basketbalových zápasů, a i proto nás domácí tým porazil s konečným skóre 42:8. I přes obrovskou snahu naších hráčů jsme prohráli i druhé utkání se skóre 24:15 pro TBS Přerov. Jako poslední soupeř nás čekal tým BCM Olomouc složený pouze z chlapců. S Olomoucí jsme prohráli 61:4.

I když se nám nepodařilo žádný zápas vyhrát, tak nasazení našich hráčů a hráček bylo výborné, rvaly se o každý míč a měly obrovskou chuť do hry. Překvapením pro trenéry byl výkon hráčů z přípravky: Adélky Kárové, Emičky Kučové, Aničky Kučerové a Tomáše Fuchse. Ze starších hráčů vyzvedneme Táňu Rudolfovou, která se rvala o každý míč a je velkou nadějí pro dívčí tým U11.

V dovednostních soutěžích jsme se neztratili a v každé soutěži jsme urvali nějakou tu medaili.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Simonka Nejedlá (kapitán), Adélka Kárová, Anička Kučerová, Emička Kučová, Tomáš Fuchs, Helenka Gürbüz, Táňa Rudolfová, Kristýna Nguyenová, Nelča Motejzíková a Kuba Šuranský.

Věřím, že všichni hráči prožili krásný basketbalový den, a že už teď se těší na další turnaje v roce 2019.

Basketu zdar!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *